حریم خصوصی در فروشگاه اینترنتی همراه موج پارسیان

حریم خصوصی، همانگونه که شما به وب سایت همراه موج پارسیان اعتماد نموده و اطلاعات شخصی خودتان را به صورت داوطلبانه در وب سایت ما درج نمائید، ما نیز از اعتماد شما قدردانی نموده و به شما این اطمینان را می دهیم که حفظ حریم خصوصی کاربران را در اولویت قرار می دهیم.شرکت همراه موج پارسیان متعهد می شود که بر اساس قوانین جرایم رایانه ای، از تمامی اطلاعات شخصی کاربران خود، در بالاترین سطح امنیتی ممکن، حفاظت نماید.

ما قصد داریم تا در این قسمت به تمامی پرسش های زیر در حیطه ی حریم خصوصی کاربران پاسخ دهیم

ما برای  بهبود مستمر محصولات و خدمات خود ، اطلاعات شخصی شما را جمع آوری می نمائیم.

هر گونه اطلاعاتی که کاربران در حین خرید از وب سایت ، ثبت نام در حساب کاربری همراه موج و یا عضویت در خبرنامه ی همراه موج  به طور داوطلبانه وارد می نمایند، دریافت و ذخیره می گردد .

جهت جلوگیری از هرگونه سو استفاده در حین خرید اینترنتی از وب سایت همراه موج ، اطلاعات کامل نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه و ثابت، کدملی و آدرس تحویل از کاربران دریافت می شود و چنانچه تمایل به درج هرکدام از موارد فوق در وب سایت را نداشته باشید و یا اطلاعات مربوط به کد ملی خود را در فروشگاه اینترنتی همراه موج به درستی وارد ننمایید، امکان ادامه ی خرید برای شما میسر نخواهد بود.

همچنین برخی دیگر از اطلاعات شما در حین استفاده از وب سایت همراه موج پارسیان به طور خودکار ذخیره می گردد. این اطلاعات شامل تعاملی است که کاربران در حین استفاده از محتوا و خدمات و محصولات موجود در فروشگاه همراه موج دارند. در واقع همانند بسیاری از وب سایت ها، ما نیز از کوکی ها هنگامی که شما ازطریق مرور گر دستگاه خود در صفحات مختلف همراه موج پارسیان جستجو می کنید، جهت دستیابی به طیف خاصی از اطلاعات در راستای ارائه ی خدمات بهتر و منحصر به فرد، استفاده می نماییم.

این اطلاعات به هیچ وجه در اختیار سازمان یا شخص ثالث دیگری قرار داده نخواهد شد و صرفا جهت بهبود فعالیت های خدماتی و تبلیغاتی شرکت همراه موج پارسیان مورد استفاده قرار می گیرد.

همراه موج برای چه اهدافی از اطلاعات شخصی شما استفاده می کند؟

ما از اطلاعات شخصی شما برای فعالیت ، ارائه ، توسعه و بهبود محصولات و خدماتی که به مشتریان وب سایت خود ارائه می دهیم استفاده می کنیم. این اهداف عبارتند از:

رسیدگی به سفارشات ، ارائه محصولات و خدمات ، پردازش پرداخت ها ، احراز هویت حقیقی و یا حقوقی خریداران و برقراری ارتباط با شما درباره سفارشات محصولات و خدمات و پیشنهادهای تبلیغاتی

دریافت اطلاعات شخصی جهت رسیدگی به سفارشات:

ما از اطلاعات شخصی کاربران جهت برقراری ارتباط با آن ها، در راستای اطلاع رسانی در خصوص خدمات و محصولات فروشگاه همراه موج از طریق کانال های مختلف (تلفن ، ایمیل ، SMS) استفاده می نمائیم.

بنابراین ثبت این اطلاعات در سیستم توسط مشتری به منزله ی تایید و صحت داشتن آن تلقی می گردد و شرکت همراه موج پارسیان موظف است تنها از طریق اطلاعات ثبت شده در سیستم جهت ارتباط با ایشان استفاده نماید.

در نظر داشته باشید که شرکت همراه موج پارسیان فقط از دو شماره ی ۵۰۰۰۱۸۸۹۴۷۳۰۰ و ۵۰۰۰۱۸۸۹۲۸۴۱۵ جهت ارسال پیامک استفاده کرده و هر شماره ی دیگر جهت ارسال اس ام اس متعلق به شرکت همراه موج پارسیان نمی باشد. این شماره ها صرفا جهت ارسال پیامک خدماتی و یا تبلیغاتی از طرف شرکت بوده لذا امکان ارتباط دو طرفه از طریق این شماره ها وجود ندارد. همچنین جهت برقراری ارتباط پیامکی شما می توانید از طریق شماره تلفن همراه ۰۹۱۲۸۳۰۰۰۵۱ اقدام به ارسال پیامک نمایید.

 

استفاده از اطلاعات احراز هویت حقیقی و یا حقوقی خریداران به منظور پیشگیری از تقلب و خطرات احتمالی:

ما از اطلاعات شخصی کاربران، نظیر کد ملی برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی در پروسه ی خرید از  همراه موج پارسیان استفاده می نماییم.

همچنین با توجه به اینکه تمامی فعالیت های شرکت همراه موج پارسیان ، بر اساس قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد و تمامی فاکتور های صادر شده از سوی این سیستم رسمی می باشد، لذا وارد کردن اطلاعات دقیق جهت احراز هویت، الزامی است.

دریافت اطلاعات از طریق کوکی های در راستای بهبود عملکرد و خدمات:

برای اینکه سیستم های ما بتوانند مرورگر یا دستگاه شما را بشناسند و خدمات همراه موج را ارائه و بهبود ببخشند ، از کوکی ها و شناسه های دیگر استفاده خواهیم نمود.

ما همچنین از این اطلاعات در راستای تجزیه و تحلیل عملکرد ، رفع خطاها و بهبود قابلیت استفاده و کارایی خدمات فروشگاه اینترنتی همراه موج استفاده می نماییم.

همراه موج همچنین از اطلاعات شخصی کاربران برای تحقیقات بازاریابی شرکت همراه موج و نمایش تبلیغات مبتنی بر محصولات و خدمات مورد علاقه شما استفاده می نماید. همچنین از این اطلاعات به منظور ارسال خبرنامه ها، اطلاع رسانی در مورد رویدادها ، خدمات ویژه ی جشنواره ها و پروموشن ها استفاده نموده و برای کاربران ایمیل و پیامک ارسال می گردد.

اطلاعات مربوط به مشتریان بخش مهمی از تجارت ما است و همراه موج پارسیان تمامی این اطلاعات را محرمانه می داند و به هیچ عنوان اطلاعات شخصی مشتریان خود را در اختیار دیگران قرار نخواهد داد، مگر اینکه در شرایط ویژه یعنی حکم مقام قضایی و یا مراجع ذی صلاح و طبق قوانین قضایی کشور موظف به ارائه ی این اطلاعات به نهاد مربوطه گردد.

کاربران در حین استفاده از وب سایت همراه موج، امکان اصلاح و ویرایش اطلاعات خود را دارند و امکان استفاده از آن را به همراه موج خواهند داد بنابراین در این موارد حق اعتراض از آن ها سلب میگردد.

نگهداری از اطلاعات شخصی نظیر کلمه ی کاربری و رمز عبور به عهده ی کاربران وب سایت می باشد. و جهت جلوگیری از هر گونه سواستفاده و یا خطای احتمالی، کاربران می بایست از در اختیار قرار دادن اطلاعات خود به دیگران خودداری نمایند. لذا توصیه می شود چنانچه اطلاعات کاربری خود را در اختیار شخص دیگری قرار داده اید، به سرعت رمز عبور و شماره ی همراه خود را در پروفایل همراه موج ، تغییر دهید. مسئولیت هر گونه خسارت احتمالی و سو استفاده که در اثر موارد ذکر شده صورت گیرد،از شرکت همراه موج پارسیان سلب می گردد.

شرکت همراه موج پارسیان، همانند بسیاری از شرکت ها از کوکی ها و آی پی کاربران جهت بهبود فعالیت خود استفاده می نماید و نهایت تلاش خود را در راستای حفاظت از این اطلاعات و برقراری امنیت خواهد نمود. چنانچه هر گونه سوء استفاده توسط فرد و یا افرادی از این اطلاعات صورت گیرد، شرکت همراه موج پارسیان حق شکایت و پیگیری قانونی را برای خود محفوظ می دارد.

فروشگاه اینترنتی همراه موج پارسیان تا چه حد و چگونه از اطلاعات مشتریانش در بحث تبلیغات استفاده می نماید؟

از آنجایی که اطلاعات کاربران هم به صورت مستقیم نظیر اطلاعات شخصی و هم به صورت غیر مستقیم یعنی استفاده از کوکی ها و آی پی دریافت می شود، لذا میزان و نحوه ی استفاده از آن نیز متفاوت است.

فروشگاه اینترنتی همراه موج پارسیان از آنجایی که به طور تخصصی در زمینه ی فروش گوشی و لوازم جانبی فعالیت می نماید، لذا از اطلاعات تماس کاربران خود نظیر نام و نام خانوادگی ، شماره ی تلفن همراه و آدرس ایمیل جهت انجام فعالیت های بازاریابی خود استفاده می نماید و با ارسال پیامک و ایمیل، مشتریان و کاربران خود را از رویدادها، جشنواره ها و تخفیفات مطلع می نماید.

در خصوص استفاده از کوکی های ثبت شده ی هر کاربر، ما اطلاعاتی را در اختیار شرکت های تبلیغاتی قرار می دهیم که به آنها امکان می دهد تا تبلیغات مفیدتر و مرتبط با همراه موج، به شما ارائه دهند و کارایی آنها را بسنجند. ما هرگز در راستای اجرای این گونه تحقیقات بازاریابی، نام یا سایر اطلاعاتی که در آن امکان شناسایی مستقیم کاربران وجود دارد، در اختیار شرکت های تبلیغاتی قرار نمی دهیم. ما از این کوکی ها در راستای اطلاع از تعداد صفحات باز شده، آدرس صفحات باز شده و موقعیت جغرافیایی استفاده می نماییم تا تبلیغات هدفمند و متناسب با علاقمندی های کاربران به آن ها ارائه دهیم.

تغییرات ضروری در سیاست های مربوط به حفظ حریم خصوصی:

اطلاعات موجود در این صفحه به میزان خیلی کم تغییر میکند اما چنانچه به هر دلیلی قوانین و سیاستهای شرکت تغییر نماید، و ما نیز ناچار به اعمال این  تغییرات در این برگه باشیم، در اولین فرصت تغییرات جدید به این صفحه اضافه خواهند شد.همراه موج پارسیان تمام تلاش و همت خود را در جهت حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران به کار خواهد بست تا تجربه شیرین خرید ایمن و آسان را برای کاربران گرامی، ماندگار کند.در صورت وجود هر گونه سوالی می توانید با شماره های شرکت و واحد پشتیبانی تماس حاصل نمایید. همچنین شما می توانید ویدئو های جذاب وب سایت ما را در کانال آپارات همراه موج دنبال کنید.